KONST / Litografier / Litografier 5202216
nr 520 2216
Litografier
2 st. kolorerade, 1800-tal, 20x16
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 21 april 2008
kl 16:15:47
250 kr
150 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr